Výškové práce

  • Výškové práce
  • Rizikové kácení stromů
  • Práce v extrémních podmínkách

Čištění okapů

Pokud chcete, aby okapy fungovaly tak, jak mají, je třeba je pravidelně vyčistit. Pravidelným čištěním okapů zamezíte ucpávání okapových svodů, a tím poškození dtřešních říms a jiným závažným poškozením, jejichž odstranění je velmi drahé. Okapy Vám nejen vyčistíme, ale v případě potřeby můžeme provést i jejich výměnu.

Pravidelné čištění okapů se Vám vyplatí

Nátěry střech a klempířských prvků

Provádíme nátěry střech a klempířských prvků na místech, kam se plošina těžko dostane, nebo kde je nebezpečné provádět nátěr bez zajištění. Samotný nátěr provádíme pouze kvalitními nátěrovými hmotami a v několika vrstvách, což prodlužuje životnost střechy. Nátěry provádíme i na normálně dostupných střechách.

Opravy střech a komínů

Střecha je velmi důležitým prvkem Vašeho domu, proto je nutné se o ni starat. Kromě nátěrů je také nutné opravovat díry a doplňovat chybějící části střechy, jako jsou klempířské prvky nebo tašky. Pomocí horolezecké techniky Vám pomůžeme opravit Vaši střechu, a tak prodlužovat životnost nejen Vašeho domu, ale i střechy samotné.

Zabýváme se také opravami a bouráním komínů, a také výměnou komínových lávek.

Mytí nejen skleněných fasád a čištění atrií

Pomocí horolezecké techniky Vám umyjeme domovní fasádu či fasádu ze skla. Naše dlouholeté zkušenosti s technický lezením se uplatní při mytí stropů atrií. Čistíme také ocelové konstrukce od prachu a jiných nečistot.

Instalace reklamy

Provádíme montáže reklamních cedulí, poutačů, plachet a billboardů všech druhů a velikostí, včetně montáže osvětlení za pomocí horolezecké techniky.

Instalace zábran a sítí proti ptactvu

Hrotový systém je vhodný jako ochrana proti holubům a ostatnímu ptactvu pro represivní prefventivní ošetření. Montáž hrotů se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem.

Síťový systém je nejúčinnější ochrana lodtií, balkonů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který je schopen přesně kopíroavat obvod objektu.

Spouštění, vytahování a instalace těžkých břemen

Použití kladkostrojů a pák s horolezeckou technikou nahradí jeřáb na místech, kam se tato technika nedostane.

Dále provádíme

  • Nátěry výškových staveb (komíny, stožáry) a kovových kostrukcí
  • Riggerské práce
  • Další práce ve výškách či nad volnou hloubkou

Služby

Kontakt

Filip Ospalík
Telefon: (+420) 734 475 181
E-mail: info[zavináč]extremework.cz